הלבשת הבית

מבלי לשבור קירות ולשנות, עיצוב החלל תוך מתן דגש על מספר פרמטרים מרכזיים

01

תהליך של הלבשת הבית מתחיל בפגישה לבירור צרכים ולקיחת מידות.

במהלך הפגישה נדבר על החלומות והחזון. נבחן העדפות וצרכים. נדבר על האפשרויות השונות לתכנון והלבשה למול החלל, הצרכים, ועל סגנונות שונים מכפרי, אקלקטי, נורדי, מודרני או כל סגנון עיצובי אחר.  נסתכל על צבעים, טקסטורות ונגבש עקרונות עיצוביים להלבשת החלל או הבית..

02

בשלב השני נבחן את נושא התקציב, ע"י בניה של עוגת תקציב והערכת עלויות. נראה אפשרויות שונות, בתקציבים שונים ונחליט על כיוון לתקציב עימו אפשר יהיה לצאת לדרך.

התקציב יכלול את כל מרכיבי הפרוייקט, תשלום לספקים עבור העבודה, חומרים, ואת רשימת הקניות המתוכננת.

03

לאחר גיבוש התקציב והערכת העלויות, וגיבוש הקונספט העיצובי נטפל בחלקים השונים בחלל:

נתחיל בקירות – נבחן טקטסטורות, חיפויים, צבעים, טפטים וכו, לאחר מכן נעבור לריהוט כאשר נתאים ריהוט התואם במידותיו וצורתו לחלל  ולצרכים.  עוד נבחר צבעוניות לחלל הרמונית. גופי תאורה, טקסטיל על גווניו: שטיחים, כריות, וילונות ועוד. תמונות, אקססוריז, אומנות כל מה שנרש להשלמת המראה.

04

לבסוף ניצור לוחות ההשראה עבור כל חלל. לוחות ההשראה יתנו לנו להבין איך הולך להראות החלל מבחינת צבעוניות וסגנון. לאחר אישור לוחות ההשראה נצא לימי רכישות ממוקדים אשר יוקדשו לבחירת התכולה: ריהוט/חומרים/תאורה/טקסטיל וכל יתר פרטי העיצוב לפי התכנון ולפי הצורך. ימי הרכישות מתקיימים ע"פ תכנון מוקדם, ממוקד והרכישות יתבצעו לפי הקונספט העיצובי הנבחר ובהתאם לתקציב המוסכם.