פגישות יעוץ

בדרך לבית חלומותינו עולות שאלות ודילמות. כדאי לקבל יעוץ ומענה מקצועי בכדי לקבל את ההחלטות הנכונות.

יעוץ לפני רכישה

עבור אלו המתלבטים לגבי נכסים. האם כדאי להשקיע בנכס, האם לשפץ בית קיים או אולי לעבור, שאלות לגבי עלויות השיפוץ, יתכנות השיפוץ וכו', ניתן לקיים פגישת יעוץ במהלכה נבחן את הנכס, המבנה או החלל וינתן מענה ספציפי לפי הצורך, על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה.

ניתן לבחון נושאים כגון אפשרויות לתכנון, שינויים אפשריים במבנה, משמעות של שינוי בהיבט של שיפוץ , הערכת עלויות, הערכת היקף ומשך השיפוץ ועוד.

פגישת יעוץ לעיצוב הבית

כל אחד יכול! עבור אלו שרוצים לעצב בעצמם, אך מרגישים תקועים, לא יודעים מאיפה להתחיל' כיצד לגבש קונספט או איך ליצור שפה עיצובית בחלל,  נוכל לקיים פגישה בביתכם במהלכה נעבור יחד על רשימת השאלות שלכם, נבחר צבעים, ורהיטים, נתכנן ונקבל החלטות.

מהפגישה תצאו עם מפרט מדויק כיצד להתקדם. תקבלו מענה לשאלות כגון צבעוניות בחלל, תקציב והערכת עלויות, סגנון עיצובי, העמדת הריהוט בחלל, רשימת מטלות, ספקים או כל דבר אחר שיידרש על מנת שתוכלו לצאת לדרך.

הפגישה היא שעתית, מטרתה לצייד אתכם בתשובות, פתרונות לכל הנושאים שמונעים מכם מלהתקדם. לפני הפגישה תכינו את רשימת הנושאים הפתוחים ויחד נעבור על הרשימה נתכנן ונטפל בכל חלל לפי הצורך.